Tekken 8 został sckrackowany! Fani wciąż grają w zakończoną betę, a Bandai Namco grozi banami

Tekken 8

Wczoraj oficjalnie zakończono zamknięte testy gry Tekken 8. Wybranie gracze mieli dwa weekendy na sprawdzenie nadchodzącej odsłony popularnej serii bijatyk. Okazuje się jednak, że niektórzy użytkownicy postanowili sckrakować pliki, by dalej móc cieszyć się wspomnianą produkcją. Jak można się było spodziewać, nie spodobało się to firmie Bandai Namco, która wystosowała w tej sprawie specjalny komunikat.

Bandai Namco ostrzega graczy, którzy dołączyli do testów Tekken 8 w nielegalny sposób

We wspomnianym oświadczeniu wydawca podkreślił, że „nieautoryzowane pobieranie i dystrybucja gry” Tekken 8 jest nielegalna. Firma zapowiedziała również, że gracze, którzy w nieuczciwy sposób korzystają z dostępu do wersji testowej nowej odsłony serii Tekken, mogą otrzymać zakaz udziału w nadchodzącym Tekken World Tour, a także w innych oficjalnych turniejach.

Firmie Bandai Namco wyraźnie zależy, by wszyscy gracze mieli równe szanse. W opublikowanym komunikacie wydawca podkreślił bowiem, że docenia zaangażowanie społeczności w „zachowanie sprawiedliwości i integralności rywalizacji”.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Tekken 7

Na koniec warto przypomnieć, że Tekken 8 zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nowa odsłona popularnej serii bijatyk wciąż nie otrzymała daty premiery. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie, ponieważ Bandai Namco pojawi się na targach gamescom 2023.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.