Tekken 8 wkrótce z dobrze znaną fanom serii postacią! Bandai Namco prezentuje nowego wojownika

Tekken 8 Eddy Gordo

Pod koniec lutego Bandai Namco ujawniło wyniki sprzedaży Tekken 8. Najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy. Deweloperzy nie zamierzają jednak spoczywać na laurach i – zgodnie z obietnicami – pracują nad nową zawartością. Już w przyszłym tygodniu we wspomnianej produkcji pojawi się bowiem dobrze znany fanom cyklu wojownik.

Eddy Gordo w Tekken 8. Bandai Namco ujawnia termin debiutu popularnego wojownika

Tekken 8 – Eddy Gordo zwiastun

Już jakiś czas temu Bandai Namco informowało, że wiosną 2024 roku do grona grywalnych postaci w Tekken 8 dołączy Eddy Gordo. Okazuje się, że japońska firma nie rzucała słów na wiatr. W sieci pojawił się bowiem zwiastun, który ujawnia, kiedy posiadacze najnowszej odsłony serii Tekken będą mieli okazję wcielić się we wspomnianego wojownika.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami Eddy Gordo trafi do Tekken 8 już 4 kwietnia 2024 roku. Posiadacze przepustki sezonowej Playable Character Year 1 Pass będą natomiast mogli cieszyć się wspomnianą postacią nieco wcześniej, bo już 1 kwietnia. Tymczasem rzućcie okiem na powyższy zwiastun i sprawdźcie, czego można spodziewać się po pochodzącym z Brazylii zawodniku, który zadebiutował w Tekken 3.

Na koniec warto przypomnieć, że Tekken 8 dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Kilka tygodni temu najnowsza odsłona serii Tekken otrzymała aktualizację dodającą sklep z mikrotransakcjami. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami!

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.