Tekken 8 na nowym gameplayu. Bandai Namco przedstawia ikoniczną postać serii

Tekken 8 - Jin

Europejski oddział Bandai Namco przedstawił właśnie kolejny gameplay z rozgrywki w Tekkena 8. Nagrany materiał tym razem skupia się na Jinie – postaci obecnej w serii od 1997 roku, gdy wydano trzecią odsłonę popularnego cyklu bijatyk. Data premiery produkcji nadal pozostaje jednak niestety nieznana.

Jin na nowy gameplayu z rozgrywki w Tekkena 8

Tekken 8 – gameplay

Pomimo wciąż nieznanej daty premiery, Bandai Namco kotynuuje akcję promocyjną Tekkena 8. W jej ramach opublikowano więc kolejny gameplay gry, który tym razem przedstawia walkę Jinem – jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w całej serii. Sama rozgrywka w przedstawionym materiale jest natomiast taka, do jakiej przyzwyczaił nas ten cykl bijatyk, tzn. mocno nastawiona na akcję i widowiskowe ciosy.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Tekken 8 pojawi się na PC, PS5 i Xboxach Series X|S. Gra tym samym ominie najprawdopodobniej poprzednią generację konsol.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.