Tekken 8 na nowym gameplayu. Bandai Namco przedstawia ikoniczną postać serii

Tekken 8 - Jin

Europejski oddział Bandai Namco przedstawił właśnie kolejny gameplay z rozgrywki w Tekkena 8. Nagrany materiał tym razem skupia się na Jinie – postaci obecnej w serii od 1997 roku, gdy wydano trzecią odsłonę popularnego cyklu bijatyk. Data premiery produkcji nadal pozostaje jednak niestety nieznana.

REKLAMA

Jin na nowy gameplayu z rozgrywki w Tekkena 8

Tekken 8 – gameplay

Pomimo wciąż nieznanej daty premiery, Bandai Namco kotynuuje akcję promocyjną Tekkena 8. W jej ramach opublikowano więc kolejny gameplay gry, który tym razem przedstawia walkę Jinem – jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w całej serii. Sama rozgrywka w przedstawionym materiale jest natomiast taka, do jakiej przyzwyczaił nas ten cykl bijatyk, tzn. mocno nastawiona na akcję i widowiskowe ciosy.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Tekken 8 pojawi się na PC, PS5 i Xboxach Series X|S. Gra tym samym ominie najprawdopodobniej poprzednią generację konsol.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!