Tekken 8 na nowych fragmentach rozgrywki! Bandai Namco prezentuje kolejną dobrze znaną postać

Tekken 8 Marshall Law

Pod koniec lutego gracze mieli okazję zobaczyć gameplay trailer gry Tekken 8, którego głównym bohaterem był Jin Kazama. Wczoraj natomiast Bandai Namco opublikowało jeszcze jeden materiał promocyjny wspomnianej produkcji. Najnowszy zwiastun przedstawia kolejną postać, która powinna być świetnie znana wszystkim miłośnikom serii Tekken.

Marshall Law bohaterem nowego zwiastuna gry Tekken 8

Tekken 8 – gameplay trailer

Powyższy zwiastun pozwala zainteresowanym sprawdzić, jak w Tekken 8 prezentuje się Marshall Law. Wspomniany bohater był obecny w niemal każdej odsłonie serii Tekken, dlatego też spora grupa fanów marki z pewnością ucieszy się z wiadomości, że Law pojawi się także w nadchodzącej części cyklu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowszy zwiastun gry Tekken 8 składa się niemal w całości z fragmentów rozgrywki. Gracze mają więc szansę przyjrzeć się umiejętnościom Marshalla, a także po raz kolejny zobaczyć, jak nadchodząca odsłona serii Tekken prezentuje się w akcji.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 65 cali

Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Bandai Namco do tej pory nie ujawniło jednak dokładnej daty premiery gry. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że nowa odsłona serii Tekken trafi do sprzedaży w 2023 roku.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.