Tekken 8 na blisko 17-minutowym gameplayu! Deweloperzy prezentują tryb Arcade Quest

Tekken 8 Arcade Quest

Zgodnie z zapowiedziami Tekken 8 zadebiutuje na początku 2024 roku. Tymczasem w sieci pojawiły się nowy materiał wideo poświęcony wspomnianej produkcji. Zainteresowani mają szansę przyjrzeć się kolejnym fragmentom rozgrywki z nadchodzącej odsłony popularnej serii bijatyk. Najnowszy gameplay skupia się natomiast na prezentacji jednego z dostępnych w grze trybów.

Tekken 8 z prezentacją trybu Arcade Quest. Do sieci trafił 17-minutowy gameplay z nowej bijatyki

Tekken 8 – gameplay prezentujący tryb Arcade Quest

Powyższy gameplay z gry Tekken 8 został opublikowany za sprawą redakcji IGN. Całość trwa blisko 17 minut i pozwala dokładnie przyjrzeć się trybowi o nazwie Arcade Quest. Zgodnie z zapowiedziami we wspomnianym wariancie rozgrywki gracze będą mieli okazję stworzyć własnego awatara, który „wprost żyje Tekkenem”

Walcz z rywalami w licznych salonach, odkrywając historię i opanowując podstawy oraz praktyczne umiejętności gry w Tekkena 8. Wraz z postępem odblokowuj różne elementy personalizacji dla postaci i awatarów.

– informuje opis trybu Arcade Quest na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry na PC

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 26 stycznia 2024 roku. Zamierzacie zagrać w nową odsłonę popularnej serii bijatyk? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.