W Tekken 8 powróci premier Polski! Bandai Namco przedstawia listę nadchodzących nowości

Tekken 8 Lidia Sobieska

Seria Tekken może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży. Fani Tekken 8 mogą natomiast szykować się na kolejne atrakcje. Bandai Namco przedstawiło bowiem listę nowości zmierzający do wspomnianej produkcji. Rodzimych fanów na pewno ucieszy informacja, że w najnowszej odsłonie popularnej serii bijatyk powróci premier Polski.

Lidia Sobieska w Tekken 8. Bandai Namco prezentuje premier Polski i inne nowości

Tekken 8 – zwiastun 1. sezonu

Mowa tutaj oczywiście o Lidii Sobieskiej, która zadebiutowała w Tekken 7 w ramach Season 4 Pass. Bandai Namco zapowiedziało, że premier Polski już latem 2024 roku ponownie stanie do walki i zasili grono grywalnych bohaterów w Tekken 8. Sobieska jest drugą – po Eddym Gordo – postacią DLC i również pojawi się we wczesnym dostępie w ramach Character Year 1 Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Latem 2024 roku gra Tekken 8 zostanie również wzbogacona o tryb fotograficzny, a także nową arenę o nazwie „Seaside Resort”. Jesienią natomiast posiadacze wspomnianej produkcji będą mieli okazję zapoznać się z nową opowieścią, której bohaterem będzie Eddy Gordo. W późniejszym terminie gra otrzyma z kolei nowe tryby „Duch kontra Duch” oraz „Trening po sieci”.

Gra Tekken 8 zadebiutowała na rynku w styczniu 2024 roku. Najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk od Bandai Namco dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianą produkcją? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Gematsu, X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.