Tekken 8 z wielkim sukcesem na start. Gra dwukrotnie przebiła Street Fightera 6

Street Fighter 6 vs Tekken 8

Bandai Namco może mówić o dużym sukcesie jeżeli chodzi o premierę Tekkena 8. Tytuł zebrał rewelacyjne noty w recenzjach, a ponadto na Steamie cieszy się sporym zainteresowaniem. Do tego na jednym z kluczowych światowych rynków, Tekken 8 ponad dwukrotnie przebił sprzedaż Street Fightera 6 w analogicznym okresie od premiery.

Tekken 8 cieszy się ogromnym zainteresowaniem, Bandai Namco może świętować sukces

Powyższy tweet pochodzi od Christophera Dringa, dziennikarza redakcji GamesIndustry.biz. Autor porównał wynik sprzedaży fizycznych kopii Tekkena 8 ze Street Fighterem 6 na terenie Wielkiej Brytanii w analogicznym okresie od premiery. Z jego doniesień wynika, że najnowszy Tekken sprzedał się ponad dwukrotnie lepiej niż bijatyka Capcomu.

Do tego najnowsza odsłona turnieju żelaznej pięści cieszy się sporym zainteresowaniem na platformie Steam. W najmocniejszym momencie od premiery pozycję ogrywało 49 977 graczy. Jest to ponad dwukrotnie lepszy wynik od Tekkena 7, który w szczycie grany był przez 18 966 użytkowników platformy Valve.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Gaming Bolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.