Tekkena 8 pobierzemy wcześniej. Wiemy, kiedy gra będzie dostępna w Polsce

tekken 8

Na wstępie warto wspomnieć, że w sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Tekkena 8. Zgodnie z nimi okazuje się, że za kilka dni zagramy w prawdziwy hit. Dlatego też spieszymy poinformować o preloadzie i dokładnej godzinie premiery gry.

Tekken 8 – preload, godzina premiery

Pierwsi recenzenci ocenili Tekkena 8 niezwykle pozytywnie. Wygląda więc na to, że popularna seria bijatyk powróciła w wielkim stylu i kolejny raz uraczy nas udaną odsłoną.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z tego też względu warto poinformować, kiedy rozpocznie się preload gry. Zgodnie z oficjalnym komunikatem Bandai Namco, będziemy mogli ją pobrać już za kilka godzin, od 24:00 w nocy z 23 na 24 stycznia.

Wydawca przypomniał także, o której rozpoczniemy właściwą zabawę. Dlatego też wiemy już, że w Tekkena 8 zagramy również od 24:00, ale tym razem 26 stycznia.

Przypomnijmy, że tytuł ten będzie dostępny na trzech platformach. Są to PC, PS5 oraz Xboxy Series X|S.

Źródło: Bandai Namco / Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.