Tell Me Why za darmo na PC i Xboxa! Niezwykle korzystna okazja z okazji Pride Month

Tell Me Why

Od dziś możemy odebrać za darmo Tell Me Why w wersji na PC i konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S. Oferta będzie dostępna przez cały czerwiec ze względu na Pride Month. Objęto nią wszystkie epizody narracyjnej przygodówki.

Wszystkie epizody Tell Me Why za darmo w Xbox Store oraz na Steamie

Zwiastun Tell Me Why

Tell Me Why jest kolejnym dziełem Dontnod Entertainment, czyli twórców gier takich jak Life is Strange czy Vampyr. Z okazji Pride Month wszystkie trzy odcinki produkcji będą darmowe przez cały czerwiec na Steamie oraz w Xbox Store.

Gra opowiada historię brata i siostry – Tylera i Alyson Ronan. Fabuła ma swoje miejsce w jednym z małych miasteczek na Alasce i porusza wątek wspomnień z dzieciństwa rodzeństwa.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Kup Xbox Series S

Warto wspomnieć, że Tell Me Why jest również dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. Produkcja ta została wydana w sierpniu 2020 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.