Tell Me Why za darmo na PC i Xboxa! Niespodzianka od twórców Life is Strange

Tell Me Why

Dziś w Polsce obchodzimy Dzień Dziecka. Dopiero co opublikowaliśmy zestawienie przedstawiające najlepsze gry dla dzieci na Switcha, ale twórcy Life is Strange postanowili dołożyć swoją cegiełkę do świętowania tego szczególnego dnia i udostępnili wszystkim chętnym Tell Me Why za darmo. W istocie deweloperzy zdecydowali się na rozdawnictwo z okazji Miesiąca Dumy, mającego szczególne znaczenie dla społeczności LGBTQ+, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby bezpłatną produkcję potraktować jako prezent na Dzień Dziecka — w końcu obie daty idealnie się złożyły.

REKLAMA

Tell Me Why za darmo

Zwiastun Tell Me Why

Tell Me Why to podzielona na epizody przygodówka, opracowana przez studio Don’t Nod. Gra ukazuje historię rodzeństwa, które postanawia wrócić w rodzinne strony, aby raz na zawsze rozprawić się z demonami przeszłości. Podczas zabawy będziemy musieli podjąć wiele trudnych wyborów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na słaby PC

Aby odebrać Tell Me Why za darmo, wystarczy udać się na stronę gry w Xbox Store i dopisać ją do swojego konta, wciskając odpowiedni przycisk. Nie wiadomo dokładnie, jak długo produkcja zespołu Don’t Nod pozostaje darmowa — prawdopodobnie do końca miesiąca, ale mimo wszystko warto odebrać ją za pamięci. Tell Me Why w ramach niniejszego rozdawnictwa zadziała na komputerach (kolejne darmowe gry na PC można znaleźć w podlinkowanym tekście), Xboxie One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!