Tempest Rising zapowiedziane. Gra czerpie garściami z kultowego Command & Conquer

Tempest Rising

Wydawca THQ Nordic przygotował kilka niespodzianek na THQ Nordic Showcase 2022, a jedną z nich był bardzo ciekawie wyglądający RTS. Przyjrzeć mu powinny się przede wszystkim osoby, które lubią klasyczne produkcje z tego gatunku, bo czerpie on garściami z serii Command & Conquer.

REKLAMA

Trailer Tempest Rising zapowiada zacną przygodę dla fanów RTS-ów

Tempest Rising – trailer

Z pierwszych informacji wynika, że fabuła pozwoli nam poznać trzy frakcje – każda z nich wyróżni się własnymi jednostkami w boju (z różnymi stylami walki) oraz zapleczem finansowym. Kampanie podzielono na dwie rozbudowane historie, podczas których m.in. wyszkolimy nowych rekrutów czy wzniesiemy budowle, które dadzą nam przewagę podczas starć.

Sprawdź też: Modyfikacje do Farming Simulator 22

Tytuł wygląda bardzo klimatycznie, a dłubią nad nim deweloperzy, którzy wcześniej opracowywali chociażby docenione Ancestors Legacy. Klasyczny RTS trafi na platformę PC, a jego premiera jest zapowiedziana na 2023 rok.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!