Terminator Survival Project oficjalnie! Jest efektowna zajawka

Terminator Survival Project

Konferencję Nacon Connect zamknął Terminator Survival Project. Będzie to pierwszy pełnoprawny survival spod szyldu Terminator. Niestety na ten moment nie znamy zbyt wielu szczegółów o grze, ale w zamian dostaliśmy efektowną zajawkę.

Terminator Survival Project na zajawce — data premiery gry wciąż nieznana

Zajawka Terminator Survival Project

Terminator Survival Project będzie grą survivalową w uniwersum Terminatora i to tak naprawdę wszystko, co obecnie wiemy o tej produkcji. Deweloperzy z Nacon Studio Milan nie byli gotowi zdradzić więcej szczegółów, zapewne dlatego, że projekt jest daleki od ukończenia.

Przeczytaj też: Klawiatura gamingowa — najlepsze modele

Data premiery Terminator Survival Project nie jest jeszcze znana, ale twórcy podkreślili, że nie powinniśmy się spodziewać szybkiego debiutu. Gra trafi na komputery PC oraz konsole — z uwagi na odległy termin premiery, w przypadku tego drugiego typu urządzeń bez dwóch zdań zagramy jedynie na PS5 i Xbox Series X|S. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z