Terraforming Mars za darmo w Epic Games Store

Terraforming Mars

Dziś czwartek, a jak czwartek, to nowe darmowe gry na PC w Epic Games Store. Co prawda tym razem mamy do czynienia z liczbą pojedynczą, bo Tim Sweeney i spółka udostępnili dzisiaj tylko jedną produkcję. Mowa o zapowiedzianym wcześniej Terraforming Mars.

Terraforming Mars za darmo

Zwiastun Terraforming Mars

Terraforming Mars to gra planszowa w cyfrowym wydaniu. Celem tej turowej produkcji jest terraformacja i skolonizowanie tytułowej planety. Rozgrywka bazuje na turach, a każdy z uczestników zabawy może wznosić swoje konstrukcje, prowadzić własne badania, pozyskiwać surowce i tak dalej.

Przeczytaj też: Jak pobrać GTA 5 za darmo

Jak już ustaliliśmy, Terraforming Mars jest obecnie dostępne za darmo w Epic Games Store. Produkcja pozostaje bezpłatna do 12 maja do godziny 17:00, dlatego warto odebrać ją za pamięci.

Następnymi darmowymi grami w Epic Games Store będą Jotun: Valhalla Edition i Prey. Pobierzemy je od 12 maja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.