Terraforming Mars za darmo w Epic Games Store

Terraforming Mars

Dziś czwartek, a jak czwartek, to nowe darmowe gry na PC w Epic Games Store. Co prawda tym razem mamy do czynienia z liczbą pojedynczą, bo Tim Sweeney i spółka udostępnili dzisiaj tylko jedną produkcję. Mowa o zapowiedzianym wcześniej Terraforming Mars.

REKLAMA

Terraforming Mars za darmo

Zwiastun Terraforming Mars

Terraforming Mars to gra planszowa w cyfrowym wydaniu. Celem tej turowej produkcji jest terraformacja i skolonizowanie tytułowej planety. Rozgrywka bazuje na turach, a każdy z uczestników zabawy może wznosić swoje konstrukcje, prowadzić własne badania, pozyskiwać surowce i tak dalej.

Przeczytaj też: Jak pobrać GTA 5 za darmo

Jak już ustaliliśmy, Terraforming Mars jest obecnie dostępne za darmo w Epic Games Store. Produkcja pozostaje bezpłatna do 12 maja do godziny 17:00, dlatego warto odebrać ją za pamięci.

Następnymi darmowymi grami w Epic Games Store będą Jotun: Valhalla Edition i Prey. Pobierzemy je od 12 maja.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!