Steam dostępny w samochodach Tesli! Można zagrać w Cyberpunk 2077, Elden Ring i tysiące innych gier

Cyberpunk 2077

Elon Musk pozostaje pod ostrzałem w związku z ostatnimi wydarzeniami związanymi z należącym do niego od niedawna Twitterem, ale jego firmy nadal się rozwijają. Należy do nich m.in. Tesla, czyli gigant w branży producentów samochodów elektrycznych. Firma właśnie opublikowała aktualizację, która pozwoli nam uruchamiać gry ze Steama wewnątrz jej najnowszych pojazdów.

Tesla chce przyciągnąć graczy. Steam dostępny w samochodach firmy

Zapowiedź nowego gamingowego doświadczenia w samochodach marki Tesla

Ostatnia aktualizacja najnowszych samochodów Tesli z pewnością zaskoczyła wszystkich fanów gier. Grać za pośrednictwem aut tej marki mogliśmy już wcześniej, ale teraz oferują one jeszcze przyjemniejsze środowisko umożliwiające uruchomianie wymagających produkcji za pośrednictwem Steama. Na filmie promocyjnym widzimy płynnie działającego Cyberpunka 2077, który perfekcyjnie współpracuje z kontrolerem DualSense.

Uaktualnienie objęło najnowsze pojazdy Tesli oznaczone jako modele X oraz S. Zgodnie z oficjalnym komunikatem uzyskaliśmy dzięki niemu dostęp do tysięcy gier.

Steam is here—bringing thousands of games to new Model S & X vehicles 🎮 pic.twitter.com/PDzjtefv7A

— Tesla (@Tesla) December 13, 2022

Steam is here—bringing thousands of games to new Model S & X vehicles 🎮 pic.twitter.com/PDzjtefv7A

— Tesla (@Tesla) December 13, 2022

Zobacz też: Z czego składa się komputer?

Pojazdy, które otrzymały stosowne ulepszenia, mają współpracować z bezprzewodowymi kontrolerami, a także klawiaturą i myszką. Z całą pewnością możliwość wygodnego uruchomiania gier AAA z naszej biblioteki Steam w samochodach jest kolejnym krokiem, który pozwoli nam cieszyć się ogrywaniem najwyższej jakości tytułów jak najczęściej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z