Steam dostępny w samochodach Tesli! Można zagrać w Cyberpunk 2077, Elden Ring i tysiące innych gier

Cyberpunk 2077

Elon Musk pozostaje pod ostrzałem w związku z ostatnimi wydarzeniami związanymi z należącym do niego od niedawna Twitterem, ale jego firmy nadal się rozwijają. Należy do nich m.in. Tesla, czyli gigant w branży producentów samochodów elektrycznych. Firma właśnie opublikowała aktualizację, która pozwoli nam uruchamiać gry ze Steama wewnątrz jej najnowszych pojazdów.

Tesla chce przyciągnąć graczy. Steam dostępny w samochodach firmy

Zapowiedź nowego gamingowego doświadczenia w samochodach marki Tesla

Ostatnia aktualizacja najnowszych samochodów Tesli z pewnością zaskoczyła wszystkich fanów gier. Grać za pośrednictwem aut tej marki mogliśmy już wcześniej, ale teraz oferują one jeszcze przyjemniejsze środowisko umożliwiające uruchomianie wymagających produkcji za pośrednictwem Steama. Na filmie promocyjnym widzimy płynnie działającego Cyberpunka 2077, który perfekcyjnie współpracuje z kontrolerem DualSense.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Uaktualnienie objęło najnowsze pojazdy Tesli oznaczone jako modele X oraz S. Zgodnie z oficjalnym komunikatem uzyskaliśmy dzięki niemu dostęp do tysięcy gier.

Zobacz też: Z czego składa się komputer?

Pojazdy, które otrzymały stosowne ulepszenia, mają współpracować z bezprzewodowymi kontrolerami, a także klawiaturą i myszką. Z całą pewnością możliwość wygodnego uruchomiania gier AAA z naszej biblioteki Steam w samochodach jest kolejnym krokiem, który pozwoli nam cieszyć się ogrywaniem najwyższej jakości tytułów jak najczęściej.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.