Test Drive Unlimited: Solar Crown do sprawdzenia za darmo! Na graczy PC czeka rozbudowane demo

Test Drive Unlimited: Solar Crown

Pod koniec maja ujawniono dokładną datę premiery Test Drive Unlimited: Solar Crown. Zgodnie z zapowiedziami nowa gra wyścigowa zadebiutuje na rynku za nieco ponad trzy miesiące, ale część graczy może już sprawdzić, czy warto czekać na wspomniany tytuł. Na Steam udostępniono bowiem wersję demonstracyjną nadchodzącej odsłony serii Test Drive.

Wersja demo Test Drive Unlimited: Solar Crown już dostępna na Steam

Wersja demonstracyjna Test Drive Unlimited: Solar Crown dostępna jest wyłącznie na Steam. Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć, ponieważ nadchodzącą produkcję studia KT Racing można testować tylko przez najbliższe 10 dni. Wspomniane demo zostało bowiem udostępnione z okazji czerwcowej edycji Steam Next Fest, która odbędzie się w dniach 10-17 czerwca 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto podkreślić, że deweloperzy ze studia KT Racing oddali w ręce graczy naprawdę sporo zawartości. Wersja demonstracyjna Test Drive Unlimited: Solar Crown oferuje bowiem dostęp do 9 z 14 dystryktów Hongkongu, a także 27 wyścigów. Gracze mogą kupić również 16 samochodów u 7 różnych dealerów oraz wykonać 25 zadań. Więcej szczegółów na temat wspomnianego dema znajdziecie w komunikacie opublikowanym na Steam.

Na koniec warto przypomnieć, że Test Drive Unlimited: Solar Crown zmierza nie tylko na komputery osobiste, ale także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 12 września 2024 roku.

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.