Test Drive Unlimited Solar Crown na nowym zwiastunie z datą premiery! Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku

Test Drive Unlimited Solar Crown

Wszyscy oczekujący na nadchodzącą odsłonę Test Drive Unlimited mogą już zacierać ręce. W sieci pojawił się właśnie najnowszy zwiastun gry spod skrzydeł studia KT Racing, który ujawnia datę premiery nadchodzącej produkcji. Fani będą musieli uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości, aczkolwiek moment debiutu najnowszej części Test Drive Unlimited nadchodzi wielkimi krokami.

Test Drive Unlimited Solar Crown zadebiutuje w trzecim kwartale 2024 roku

Zwiastun z datą premiery Test Drive Unlimited Solar Crown

Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown została wyznaczona na 12 września 2024 roku, co potwierdza zwiastun powyżej. Dodatkowo na nowym materiale wideo można podziwiać piękno wyspy Hongkong, na której będzie osadzona najnowsza część Test Drive Unlimited. Oczywiście piękne widoki to nie wszystko, bowiem główne skrzypce w grze grają samochody, których to również nie zabrakło na filmie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Test Drive Unimited Solar Crown zaliczyło już kilka przesunięć premiery. Gra miała ukazać się na początku 2024 roku, jednakże następnie ogłoszono wydłużenie prac nad produkcją. Pozostaje mieć zatem nadzieję, że term in 12 września tego roku nie będzie zagrożony i do kolejnych przesunięć daty debiutu gry już nie dojdzie.

Planujecie zagrać w Test Drive Unlimited Solar Crown? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.