Test Drive Unlimited: Solar Crown na rozgrywce! Twórcy opóźniają premierę i zapowiadają beta testy

Test Drive Unlimited: Solar Crown

Wczoraj wieczorem firma Nacon oraz deweloperzy ze studia KT Racing zaprosili graczy na transmisję live poświęconą Test Drive Unlimited: Solar Crown. W trakcie pokazu miłośnicy gier wyścigowych mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć, jak nadchodzącą odsłona serii Test Drive prezentuje się w akcji. Potwierdzono również niedawne doniesienia dotyczące terminu premiery wspomnianej produkcji.

Test Drive Unlimited: Solar Crown z nowym terminem premiery. Zaprezentowano też pierwszy gameplay

Test Drive Unlimited: Solar Crown – zapis transmisji live

W ostatnim raporcie finansowym firma Nacon ujawniła, że premiera Test Drive Unlimited: Solar Crown odbędzie się dopiero na początku 2024 roku. Wczoraj natomiast deweloperzy oficjalnie potwierdzili wspomniane doniesienia i poinformowali, że produkcja – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – nie ukaże się w tym roku. Wciąż nie podano jednak dokładnej daty debiutu gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wygląda również na to, że twórcy zrezygnowali z wersji na Nintendo Switch. Deweloperzy obecnie informują bowiem jedynie o wydaniu gry na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. To jednak nie koniec informacji na temat Test Drive Unlimited: Solar Crown, którymi podzielono się podczas wczorajszej transmisji.

Deweloperzy zapowiedzieli bowiem, że w dniach 24-27 lipca odbędzie się zamknięta beta nadchodzącej odsłony serii Test Drive. Dostęp do testów otrzymają natomiast wybrani subskrybenci newslettera, do którego można zapisać się za pośrednictwem oficjalnej strony gry.

Zobacz też: Najlepsze powieści wizualne

Na koniec warto przypomnieć, że Test Drive Unlimited: Solar Crown pozwoli graczom zwiedzić wyspę Hongkong. Całość została odtworzona w skali 1:1, a deweloperzy przygotowali ponad 600 kilometrów dróg. Zainteresowani powinni zapoznać się ze szczegółami na temat otwartego świata w nowej odsłonie serii Test Drive, którymi twórcy podzielili się już jakiś czas temu.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.