Test Drive Unlimited: Solar Crown na nowym gameplayu! Zwiastun pokazuje kupno auta i jazdę po mieście

Test Drive Unlimited: Solar Crown

W połowie lipca poinformowano, że na premierę Test Drive Unlimited: Solar Crown będzie trzeba poczekać do 2024 roku. Deweloperzy zaprezentowali wówczas również pierwsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącej odsłony serii Test Drive. Twórcy oraz wydawca – firma Nacon – postanowili najwyraźniej przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji. Do sieci trafił bowiem nowy gameplay trailer, który pokazuje nowe ujęcia z nadchodzącej gry studia KT Racing.

Test Drive Unlimited: Solar Crown na nowych fragmentach rozgrywki. Nacon zaprasza na wycieczkę po Hongkongu

Test Drive Unlimited: Solar Crown – gameplay trailer

Powyższy zwiastun pozwala zobaczyć, jak w Test Drive Unlimited: Solar Crown wygląda proces kupna nowego auta. Gracze będą przechadzać się po wirtualnym salonie samochodowym, a gdy zdecydują się już na konkretny model, otrzymają możliwość jego personalizacji. W opublikowanym przez Nacon materiale wybór padł na białe Alfa Romeo 8C Spider.

Najnowszy gameplay trailer Test Drive Unlimited: Solar Crown zabiera również graczy na przejażdżkę po Hongkongu. W zwiastunie pokazano zarówno samo centrum, jak i obrzeża miasta. Materiał zakończono natomiast w malowniczej okolicy, gdzie zaprezentowano animację składania dachu wspomnianego wyżej samochodu.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do The Last of Us

Kup Xbox Series X

Test Drive Unlimited: Solar Crown zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na rynku na początku 2024 roku. Czekacie na nową produkcję studia KT Racing? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.