The Alters na obszernej rozgrywce! Zobaczcie 14-minutowy gameplay z nowej gry 11 bit studios

The Alters

Kilka dni temu zapowiedziano wersję demonstracyjną The Alters. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji na temat nadchodzącej produkcji 11 bit studios. W sieci pojawił się bowiem długi gameplay z nowej gry polskiego zespołu, dzięki któremu zainteresowani mogą sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji.

W sieci pojawił się długi gameplay z The Alters od 11 bit studios

The Alters – gameplay

Udostępniony przez redakcję IGN gameplay The Alters trwa dokładni 14 minut. Zgodnie z przekazanymi informacjami opublikowane ujęcia pochodzą z nadchodzącej wersji demo, która pojawi się na Steam już 10 czerwca 2024 roku, czyli w najbliższy poniedziałek. Sam materiał prezentuje natomiast m.in. zarządzanie bazą oraz eksplorację obcej planety.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wciel się w rolę Jana Dolskiego, zwykłego człowieka stojącego wobec niewyobrażalnych przeciwności na odległej planecie, gdzie musi zmierzyć się z wyborami z przeszłości, aby uratować swoją przyszłość. Aby to osiągnąć, konieczne będzie stworzenie nowych wersji samego Jana, aby podołać zadaniom, którym nie stawi on czoła w pojedynkę.

– informuje opis nowej gry 11 bit studios.

The Alters powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Warto również pamiętać, że nadchodząca produkcja 11 bit studios trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.