The Alters otrzyma wersję demo! Polacy zachęcają do przetestowania gry

The Alters

11 bit studios znane jest z udostępniania demonstracyjnych wersji wydawanych przez siebie gier. Przed premierą przetestować mogliśmy takie tytuły jak INDIKA, The Thaumaturge czy Niezwyciężony. Niepisana tradycja została podtrzymana również w przypadku The Alters.

The Alters – wersja demo trafi w ręce graczy 10 czerwca

The Alters – zwiastun wersji demo

11 bit studios poinformowało, że w demo The Alters zagramy już w przyszłym tygodniu. Na sprawdzenie produkcji będziemy mieli cały tydzień – od 10 do 17 czerwca.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Data została wybrana nieprzypadkowo, ponieważ w tym samym czasie odbędzie się letnia edycja Steam Next Fest. W trakcie wydarzenia użytkownicy platformy Valve zyskają możliwość pobrania wersji próbnych setek nadchodzących tytułów.

Zapowiedź dema promuje nowy trailer prezentujący niektóre lokacje, codziennie życie protagonistów i zarządzanie kosmiczną bazą.

The Alters trafi do sprzedaży w 2024 roku. Gra opracowywana jest z myślą o PC, Xbox Series S|X i PlayStation 5, a w dniu premiery będzie dostępna także w usłudze Xbox Game Pass.

Źródło: Steam

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.