Demo The Alters już dostępne! W sieci pojawił się też nowy gameplay trailer gry 11 bit studios

The Alters

Kilka dni temu gracze mieli okazję zobaczyć 14-minutowy gameplay z The Alters. Wczoraj natomiast – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – na Steam udostępniono wersję demonstracyjną nadchodzącej produkcji 11 bit studios. Ponadto w sieci pojawił się też nowy zwiastun wspomnianego tytułu.

Gracze PC mogą przetestować The Alters. Wersja demo już dostępna na Steam

The Alters – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Wersja demonstracyjna The Alters została udostępniona na platformie Valve w ramach trwającego Steam Next Fest. Użytkownicy komputerów osobistych nie powinni jednak zwlekać z przetestowaniem wspomnianego tytułu. Demo nadchodzącej produkcji 11 bit studios będzie bowiem dostępne tylko do 17 czerwca 2024 roku, czyli do najbliższego poniedziałku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak wspomnieliśmy wyżej, w sieci pojawił się także nowy zwiastun The Alters. Najnowszy materiał promocyjny pozwala graczom po raz kolejny sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji. Udostępnione przez 11 bit studios ujęcia pokazują m.in. kilka alternatywnych wersji Jana Dolskiego, czyli głównego bohatera gry.

The Alters ma zadebiutować na rynku w 2024 roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Nadchodząca produkcja 11 bit studios zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.