The Borderlands Compilation: Pandora’s Box nadchodzi? Cała seria może trafić do jednego pudełka

Borderlands

Pod koniec zeszłego roku do sieci trafiły informacje, które sugerowały, że Borderlands 3 doczeka się wersji na Nintendo Switch. Wydanie na hybrydową konsolę japońskiej firmy do dziś nie doczekało się jednak oficjalnej zapowiedzi. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne doniesienia związane ze wspomnianą marką. Niewykluczone, że gracze będą mieli wkrótce okazję kupić specjalny zestaw zawierający wszystkie odsłony serii Borderlands.

The Borderlands Compilation: Pandora’s Box z klasyfikacją wiekową. Wkrótce oficjalna zapowiedź zestawu?

Jak zauważa redakcja Gematsu, w bazie danych Film and Publication Board of South Africa pojawiła się klasyfikacja wiekowa The Borderlands Compilation: Pandora’s Box. Z udostępnionych dokumentów wynika, że wspomniana pozycja będzie skierowana do graczy powyżej 18. roku życia. Tytuł ma natomiast trafić zarówno na komputery osobiste, jak i konsole.

Niestety w bazie danych wspomnianego urzędu na próżno szukać dodatkowych informacji na temat The Borderlands Compilation: Pandora’s Box. Można jednak założyć, że wspomniana pozycja pozwoli graczom zapoznać się z trzema głównymi odsłonami serii Borderlands, a także wydanym w 2014 roku Borderlands: The Pre-Sequel. Niewykluczone, że w zestawie znajdą się również dodatki.

Zobacz też: Najlepsze routery gamingowe

Kup Borderlands 3

Na koniec warto przypomnieć, że w marcu ubiegłego roku na rynku zadebiutowało Tiny Tina’s Wonderlands, czyli spin-off serii Borderlands. Trudno jednak stwierdzić, czy wspomniana produkcja również będzie stanowić część The Borderlands Compilation: Pandora’s Box. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź sklasyfikowanego w RPA zestawu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.