The Callisto Protocol na dniach doczeka się nowego DLC. To „chwytający za serce ostatni rozdział” gry

The Callisto Protocol

O The Callisto Protocol napisano już sporo. Gra finalnie nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań, ale i tak jest nadal rozwijana przez twórców. Ci właśnie zapowiedzieli, że już za kilka dni doczeka się ona pierwszego fabularnego DLC, które będzie przy okazji „ostatnim rozdziałem”.

The Callisto Protocol Final Transmission zapowiedziane

Jak przekazali twórcy, The Callisto Protocol Final Transmission pojawi się na rynku już 27 czerwca 2023 roku. Początkowo dodatek będzie przez chwilę ekskluzywny dla PS4 i PS5, aby finalnie dwa dni później pojawić się na Xboxie One, Xboxach Series X|S i PC.

Zgodnie z nazwą Final Transmission ma być „chwytającym za serce ostatnim rozdziałem”. Być może więc będzie to jedyne fabularne DLC do gry, choć nigdzie nie zostało to powiedziane wprost.

Swoją drogą, sam rozwój zawartości The Callisto Protocol zasługuje na pochwałę. Produkcja już wcześniej doczekała się m.in. aktualizacji upodabniającej ją do Dead Space, a ostatnią taką nowością jest z kolei tryb Riot, w którym musimy mierzyć się z falami coraz to trudniejszych do pokonania fal wrogów.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup The Callisto Protocol

The Callisto Protocol zadebiutowało 2 grudnia 2022 roku. Tytuł ten został wydany na PC, PS4, Xboxa One, PS5 oraz Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.