Ujawniono listę osiągnięć The Callisto Protocol. Platyna rzuci wyzwanie graczom

The Callisto Protocol

Premiera The Callisto Protocol zbliża się wielkimi krokami. Jest to jeden z najbardziej ekscytujących debiutów końcówki 2022 roku i gra, w której wiele osób spędzi prawdopodobnie sporo czasu. Łowcy trofeów będą musieli odłożyć na ten tytuł dodatkowe kilka(naście) godzin.

Wymagające osiągnięcia The Callisto Protocol

Zwiastun The Callisto Protocol

PowerPyx ponownie ujawnił listę trofeów nadchodzącej produkcji. Jest to sprawdzone źródło informacji o osiągnięciach, gdzie często pojawiają się różne przecieki. Tym razem pozwalają one przeanalizować, jak wiele będzie wymagać od gracza The Callisto Protocol.

Nowa produkcja Striking Distance Studios ma łącznie 27 trofeów (1 platynowe, 7 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych). Większość osiągnięć nie odbiega wiele od tego, czego oczekują od graczy inne single playery. Trzeba eksplorować mapę, zbierać znajdźki i wykorzystywać większość mechanik. The Callisto Protocol ma jednak również trofeum o nazwie „Maximum Security”, które każe przejść grę na najwyższym poziomie trudności.

Przeczytaj też: Mody do World of Tanks

The Callisto Protocol zadebiutuje 2 grudnia na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC. Za ten tytuł odpowiada Striking Distance Studios, na którego czele stoi Glen Schofield, były deweloper Sledgehammer Games i Crystal Dynamics.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!