Reżyser The Callisto Protocol prezentuje przerażającego przeciwnika

The Callisto Protocol

W zeszłym miesiącu do sieci trafiły kolejne fragmenty rozgrywki z The Callisto Protocol. Tymczasem Glen Schofield – reżyser gry – postanowił najwyraźniej przypomnieć graczom o nadchodzącej produkcji studia Striking Distance. Deweloper opublikował bowiem wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym zaprezentował wygląd jednego z oponentów.

Nowy przeciwnik z The Callisto Protocol budzi grozę i odrazę

We’ve got some awesome creatures in @CallistoTheGame The character team is unbelievable. This is “The Blind” a biophage that has evolved and adapted in the dark. pic.twitter.com/X1Gdf5noKV

— Glen A. Schofield (@GlenSchofield) July 29, 2022

We’ve got some awesome creatures in @CallistoTheGame The character team is unbelievable. This is “The Blind” a biophage that has evolved and adapted in the dark. pic.twitter.com/X1Gdf5noKV

— Glen A. Schofield (@GlenSchofield) July 29, 2022

Krwiożercze monstra, z którymi gracze zmierzą się w The Callisto Protocol, nazywane są biofagami. Dzięki powyższej grafice zainteresowani mogą dokładnie przyjrzeć się przeciwnikowi, którego Glen Schofield określa jako „The Blind”. Trzeba przyznać, że kreatura jest równie przerażająca, co odrażająca.

Deweloper zdradził także, że przedstawiony przez niego potwór „ewoluował i przystosował się do życia w ciemności”. W The Callisto Protocol z pewnością nie zabraknie więc sekwencji w ciemnych pomieszczeniach, w których użytkownicy będą musieli stawić czoła wspomnianemu przeciwnikowi.

Sprawdź także: Co to jest Nvidia DLSS

Przypomnijmy, że The Callisto Protocol zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera 2 grudnia bieżącego roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.