The Callisto Protocol na nowych fragmentach gameplayu. Nadchodzi wyczekiwana jakość?

The Callisto Protocol

Pierwszy gameplay z The Callisto Protocol został ujawniony 9 czerwca 2022 roku. Skradł on serca wielu graczy i z pewnością zachęcił każdego fana survival horrorów do zainteresowania się grą studia Striking Distance. Teraz możemy przyjrzeć się kolejnym fragmentom rozgrywki.

The Callisto Protocol prezentuje się znakomicie

The Callisto Protocol – Game Informer

Redakcja Game Informer zadbała o czasową ekskluzywność na promowanie The Callisto Protocol. Stąd też dwa dni temu na ich kanale na platformie YouTube pojawił się wywiad z twarzą studia i weteranem branży – Glenem Schofieldem. Deweloper opowiedział o procesie powstawania gry, a także szkielecie fabularnym.

Najważniejsze są jednak nowe fragmenty gameplayu dostępne odpowiednio w następujących momentach podlinkowanego wyżej filmu: 1:23, 2:33 oraz 4:20. Ukazują one walkę z przeciwnikami czy przemierzanie ponurych korytarzy. Trzeba przyznać, że wygląda to obłędnie!

Sprawdź także: Najlepszy monitor do PS5

The Callisto Protocol trafi na rynek 2 grudnia 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z