Pierwszy gameplay z The Callisto Protocol! Gra ma zaoferować nową jakość

The Callisto Protocol

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami The Callisto Protocol pojawiło się na Summer Game Fest 2022. Po trailerze z czerwcowego State of Play przyszedł czas na tzw. „mięsko”, a więc pierwszy gameplay.

Soczysty, przerażający gameplay z The Callisto Protocol

Gameplay z The Callisto Protocol

Podczas oglądania gameplayu z The Callisto Protocol, zarejestrowanym na next-genowym sprzęcie, możemy przyjrzeć się zbieraniu przydatnych przedmiotów, walce z potworami oraz systemie skradania się.

Wcześniej twórcy oznajmili, iż będzie to produkcja „AAAA”, a więc taka, na którą nie szczędzono pieniędzy. Jak można zauważyć po mechanikach i oprawie graficznej, The Callisto Protocol rzeczywiście może wznieść branżę na nowy, nieznany dotąd poziom. Premiera The Callisto Protocol jest zapowiedziana na 2 grudnia 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.