Pierwszy gameplay z The Callisto Protocol! Gra ma zaoferować nową jakość

The Callisto Protocol

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami The Callisto Protocol pojawiło się na Summer Game Fest 2022. Po trailerze z czerwcowego State of Play przyszedł czas na tzw. „mięsko”, a więc pierwszy gameplay.

Soczysty, przerażający gameplay z The Callisto Protocol

Gameplay z The Callisto Protocol

Podczas oglądania gameplayu z The Callisto Protocol, zarejestrowanym na next-genowym sprzęcie, możemy przyjrzeć się zbieraniu przydatnych przedmiotów, walce z potworami oraz systemie skradania się.

Wcześniej twórcy oznajmili, iż będzie to produkcja „AAAA”, a więc taka, na którą nie szczędzono pieniędzy. Jak można zauważyć po mechanikach i oprawie graficznej, The Callisto Protocol rzeczywiście może wznieść branżę na nowy, nieznany dotąd poziom. Premiera The Callisto Protocol jest zapowiedziana na 2 grudnia 2022 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.