The Callisto Protocol z prezentacją w tym tygodniu? Do sieci trafiło tajemnicze wideo

The Callisto Protocol

Podczas targów Gamescom 2022 gracze mieli okazję zobaczyć świeże fragmenty rozgrywki z The Callisto Protocol, czyli nowego survival horroru w klimatach science fiction od studia Striking Distance, na którego czele stoi Glen Schofield – twórca Dead Space. Tymczasem wiele wskazuje na to, że już w tym tygodniu deweloperzy zaproszą fanów na kolejną prezentację swojej produkcji, a przynajmniej tak sugeruje tajemnicze wideo udostępnione przez jednego z branżowych insiderów.

Nadchodzą nowe informacje i materiały z The Callisto Protocol

So I texted that number in the @CallistoTheGame promo a few days ago and I just got this text 👇

Lots of questions! Something happening next week 👀 pic.twitter.com/dYHf7AkdBT

— Shinobi602 (@shinobi602) September 23, 2022

So I texted that number in the @CallistoTheGame promo a few days ago and I just got this text 👇

Lots of questions! Something happening next week 👀 pic.twitter.com/dYHf7AkdBT

— Shinobi602 (@shinobi602) September 23, 2022

Kilka dni temu twórcy The Callisto Protocol opublikowali wpis zawierający numer telefonu. Shinobi602 – znany z ujawniania zakulisowych informacji na temat różnego rodzaju gier wideo – postanowił wysłać na niego wiadomość. W odpowiedzi insider otrzymał jedynie powyższe wideo, które zapowiada, że w czwartek, 29 września, deweloperzy ze studia Striking Distance powinni podzielić się nowymi informacjami ze swojej produkcji.

Graczom, którzy czekają na The Callisto Protocol, nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że za kilka dni twórcy faktycznie podzielą się kolejnymi szczegółami i materiałami z nadchodzącego survival horroru w klimatach science fiction.

Zobacz też: Komendy do Minecraft

The Callisto Protocol powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Striking Distance ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 grudnia tego roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na nowe dzieło Glena Schofielda.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.