The Callisto Protocol na nowym gameplayu. Jest strasznie i brutalnie!

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol zapowiada się obecnie jako murowany kandydat do najlepszego survival horroru tego roku. W trakcie letnich pokazów mogliśmy obejrzeć długi gameplay, a deweloperzy przybyli na Gamescom 2022 i pokazali kolejne materiały z wysokobudżetowej produkcji.

REKLAMA

The Callisto Protocol wygląda świetnie na nowym gameplayu

The Callisto Protocol – gameplay

The Callisto Protocol znowu zaskakuje pozytywnie swoją jakością. W trakcie świeżego gameplayu mogliśmy spojrzeć na walkę z wrogami – jest niesamowicie brutalnie, a niemalże na każdym kroku widzimy wnętrzności i wylewającą się z tętnic krew. To z pewnością będzie survival horror z krwi i kości.

Przeczytaj też: Najlepsze modele przenośnych głośników

Premiera The Callisto Protocol zapowiedziana jest na 2 grudnia 2022 roku, a gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!