The Callisto Protocol na przerażającym zwiastunie live-action! Klimatyczny trailer przypomina o premierze

The Callisto Protocol zwiastun live-action

W zeszłym tygodniu The Callisto Protocol otrzymało świetny zwiastun premierowy. Okazuje się jednak, że to nie koniec interesujących materiałów promocyjnych od studia Striking Distance. Produkcja wspomnianego zespołu, na którego czele stoi Glen Schofield, doczekała się bowiem klimatycznego zwiastuna live-action, który ma za zadanie przypomnieć graczom o zbliżającej się premierze duchowego następy serii Dead Space.

Zwiastun live-action The Callisto Protocol zapowiada przerażającą przygodę

The Callisto Protocol – zwiastun live-action

Głównym bohaterem powyższego zwiastuna jest Josh Duhamel, czyli amerykański aktor, który użyczył głosu oraz wizerunku protagoniście The Callisto Protocol – Jacobowi Lee. Materiał zapowiada przerażającą przygodę, w której trakcie gracze będą musieli walczyć o przetrwanie na opanowanym przez zmutowane monstra księżycu Jowisza, tytułowym Kallisto.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trailer prezentuje się naprawdę świetnie i niewykluczone, że film lub serial na podstawie nadchodzącej produkcji studia Striking Distance miałby szansę podbić serca miłośników science fiction i kina grozy. W pierwszej kolejności to jednak sama gra musi przypaść do gustu graczom i recenzentom, by twórcy mogli myśleć o ewentualnej ekranizacji.

Zobacz też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

The Callisto Protocol zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 2 grudnia, czyli dokładnie za tydzień. Deweloperzy ze studia Striking Distance podzielili się już także pełnymi wymaganiami sprzętowymi gry.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.