The Callisto Protocol ze zwiastunem premierowym. Zawiera wprowadzenie fabularne i jeszcze więcej krwawych scen

The Callisto Protocol

Kilka chwil temu pojawił się zwiastun premierowy nadchodzącego horroru The Callisto Protocol. W wideo dostaliśmy nieco wprowadzenia fabularnego oraz fragmenty rozgrywki, w tym wiele scen walki. Zgodnie z oczekiwaniami, jest brutalnie i krwawo, chociaż w zwiastunie położono akcent także na inne elementy. 

Zwiastun premierowy The Callisto Protocol robi wrażenie

Zwiastun Premierowy The Callisto Protocol

The Callisto Protocol, horror od Striking Distance Studios złożonego z weteranów serii Dead Space, dostał właśnie zwiastun premierowy, który pozwoli nam lepiej wczuć się w klimat produkcji. Widzimy w nim jak główny bohater, Jacob Lee, trafił do więzienia Black Iron Prison, w którym więźniowie zaczęli zmieniać się w krwiożercze bestie.

Do całości przygrywa nam utwór Lost Again Kings Elliot, nadając wideo smutnego, a jednocześnie nieziemskiego klimatu. Dobrze wpasowuje się to w zwiastun, gdzie poruszające sceny przeplatają się z brutalną, bezprecedensową walką, jaką mogliśmy zobaczyć na wcześniejszych materiałach.

Zobacz też: Najlepsze kamery do streamowania

The Callisto Protocol zadebiutuje już 2 grudnia 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Przy produkcji pomagał zespół PlayStation Studios Visual Arts, głównie w zakresie przerywników filmowych. Pozycja prezentuje się naprawdę ciekawie dla fanów horrorów, więc dajcie znać, jak się na nią zapatrujecie!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!