The Chant na nowym zwiastunie. Twórcy przypominają o premierze psychodelicznego horroru

The Chant

W maju gracze doczekali się pierwszego zwiastuna The Chant, czyli nowego horroru inspirowanego psychodelicznymi filmami grozy z lat 70. Tymczasem premiera gry zbliża się wielkimi krokami, dlatego nic dziwnego, że deweloperzy ze studia Brass Token postanowili przypomnieć o swojej produkcji i zaprezentowali nowy gameplay trailer wspomnianego tytułu.

Twórcy The Chant chwalą się pozytywnym odbiorem gry w nowym zwiastunie

The Chant – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Za sprawą najnowszego materiału promocyjnego twórcy postanowili nie tylko zaprezentować nowe fragmenty rozgrywki, ale także pochwalić się pozytywnymi wrażeniami z wczesnej wersji The Chant, z którą miały okazję zapoznać się wybrane branżowe redakcje. Z zawartych w zwiastunie opinii wynika, że nadchodząca produkcja Brass Token „wygląda i brzmi interesująco”, a deweloperzy włożyli sporo wysiłku w swoje nadchodzące dzieło.

Akcja gry toczy się na odległej wyspie. Spokojny weekend wkrótce przeistacza się w czas trwogi, gdy grupowa pieśń wyzwala mrok – psychodeliczny wymiar grozy, który żywi się negatywną energią. Poznaj grupę interesujących postaci oraz historię wyspy i stań się świadkiem przerażających odkryć o kosmosie. Tylko ty możesz zwalczyć przeraźliwe stwory, przemówić do rozsądku ocalałym i poznać dzieje kultu z lat 70., by odwrócić rytuał.

– informuje opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Jaki laptop gamingowy do 4000 zł kupić?

The Chant zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera gry zaplanowana jest na 3 listopada bieżącego roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sięgnąć po produkcję studia Brass Token.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.