Polski Bloober Team podobno opracowuje Silent Hill 2 Remake

Silent Hill 2

Kilka dni temu do sieci wyciekły wiarygodne grafiki rzekomo przedstawiające nową odsłonę Silent Hill. Według mężczyzny, który zdecydował się je udostępnić, nie jest to jedyna gra ze wspominanej serii będąca obecnie w produkcji. Wcześniejszy przeciek nakłada się z dzisiejszym, bo według zaufanych informatorów powstaje też Silent Hill 2 Remake, a odpowiada za niego polski zespół Bloober Team.

Silent Hill 2 Remake od Bloober Team, czyli kolejna wiarygodna plotka

Bloober Team to utalentowany polski zespół mający na swoim koncie m.in. The Medium i serię Layers of Fear. W zeszłym roku krakowskie studio podpisało umowę z Konami, a dzisiejsze plotki z ust leakera NateTheHate2, potwierdzone przez Jeffa Gruba, wskazują, że Polacy pracują nad Silent Hill 2 Remake. Gra ma dostać przebudowane zagadki, nowe zakończenia i być czasowym exclusivem dla konsol PlayStation.

Przeczytaj też: Świetne wyniki sprzedaży Resident Evil Village

Grubb potwierdził, że wiele źródeł wskazuje na to samo, więc jest spora szansa, że Bloober Team rzeczywiście zapewni nam odświeżoną wersję psychologicznego horroru z 2001 roku. Oczywiście na razie niczego nie możemy brać za pewnik, a przynajmniej nie do momentu, aż w temacie wypowie się sam Bloober Team lub Konami. Chcielibyście zobaczyć remake Silent Hill 2? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.