The Crew 2 otrzyma next-genowego patcha na PS5 i Xbox Series X|S. Tytuł jest dostępny w nowym PS Plus

The Crew 2

Od dzisiaj nowy PS Plus jest dostępny w Europie, a więc również w Polsce. Do usługi Sony trafiło wiele produkcji Ubisoftu w ramach Ubisoft+ Classics – obok Assassin’s Creed Valhalla czy Watch Dogs znajduje się także The Crew 2, które wciąż jest rozwijane przez deweloperów.

REKLAMA

The Crew 2 w 60 FPS-ach na PS5 i Xbox Series X|S już w lipcu

The Crew – 4. rocznica gry

Twórcy postanowili wypuścić na platformę YouTube materiał z okazji czwartej rocznicy The Crew 2. Zdradza on, że już 6 lipca do produkcji trafi nowa kampania fabularna, w której główną rolę odegra Chris Forsberg – mistrz serii wyścigowej Formuła Drift. Twórcy usprawnili również model jazdy oraz dodali nowe opcje pogodowe.

Sprawdź także: Jak pobrać Minecraft za darmo?

Najważniejsza jest natomiast kwestia next-genowego patcha. Nie będzie to oddzielna wersja produkcji, a wyłącznie aktualizacja, która pozwoli posiadaczom konsol PS5 (wyścigówkę w tym przypadku można sprawdzić poprzez PS Plus Extra czy Premium) oraz Xbox Series X|S zagrać w The Crew 2 w 60 klatkach na sekundę. Tak, jak zostało to wyżej wspomniane, aktualizacja będzie dostępna od 6 lipca 2022 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!