W The Crew Motorfest ruszył drugi sezon! Dzięki nowej opcji gracze odetchną z ulgą

the crew motorfest drugi sezon

The Crew Motorfest szybko stało się najlepiej ocenianą odsłoną serii. Gra została niezwykle ciepło odebrana zarówno przez graczy, jak i recenzentów. Teraz ruszył drugi sezon rozgrywek, a wraz z nim pojawiła się spora aktualizacja, która pozwoli wyłączyć jedną z irytujących graczy opcji.

Ruszył drugi sezon The Crew Motorfest. Aktualizacja pozwoli wyłączyć asystentkę CARA

Zwiastun drugiego sezonu The Crew Motorfest

Fani wyścigówki od Ubisoftu mogą mieć powody do zadowolenia. Wystartował właśnie drugi sezon The Crew Motorfest, który przynosi nowe samochody, playlistę Gymkhana Grid Masters i plac zabaw Hoonigana. Ubisoft udostępnił także zwiastun, który prezentuje większość atrakcji, jakie czekają na graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli chodzi o świeżo dodane auta, wśród nich znajdziemy między innymi Mitsubishi Lancer Evolution IX, Ford Hoonicorn Mustang czy Audi S1 ​​E-Tron Quattro Hoonitron. Ubisoft na ten moment udostępnił listę 31 samochodów, jednak jak głosi opis na stronie, twórcy mają jeszcze kilka niespodzianek.

the crew motorfest drugi sezon
The Crew Motorfest

Ponadto The Crew Motorfest doczekało się aktualizacji, która wprowadza kilka oczekiwanych zmian. Wśród nich warto wspomnieć o nowej opcji włączania i wyłączania CARA, co z pewnością ucieszy wielu fanów gry zirytowanych asystentką. Dodatkowo można teraz wyłączyć samochody-widma w otwartym świecie, ale zadbano również o kilka innych ulepszeń i poprawek, których pełną listę znajdziemy na oficjalnej stronie.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

Drugi sezon potrwa do 13 marca przyszłego roku. Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że The Crew Motorfest zadebiutowało 14 września 2023. Produkcja Ubisoftu jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło: Ubisoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.