The Crew Motorfest bije wszelkie rekordy! Ubisoft chwali się niezwykle udanym debiutem gry

The Crew Motorfest

The Crew Motorfest przez kilka dni po premierze można było przetestować za darmo, dzięki czemu niezdecydowani gracze mieli szansę podjąć decyzję, czy gra jest warta zakupu. Danych dotyczących tego, ilu z nich zostało w ten sposób zachęconych do sprawdzenia pełnej wersji tytułu brak, acz jedno jest pewne. Najnowsza gra wyścigowa Ubisoftu jest najlepiej ocenianą odsłoną całej serii The Crew.

The Crew Motorfest szybko stało się najwyżej ocenianą odsłoną serii The Crew

Ubisoft ogłosił dzisiaj, iż The Crew Motorfest, czyli nowa odsłona serii The Crew z otwartym światem, cieszy się dużą popularnością. Jest nie tylko najwyżej ocenianym tytułem z cyklu, ale też miała najlepszy pierwszy tydzień pod względem całkowitej sprzedaży, ogólnych wydatków konsumenckich i wykorzystania przepustki sezonowej. Grę pozytywnie przyjęli zarówno krytycy, jak i gracze.

Jesteśmy podekscytowani entuzjastyczną reakcją, która pobiła wszystkie rekordy franczyzy i chcemy podziękować naszej społeczności za niesamowite wsparcie. Premiera to dopiero początek: zaplanowaliśmy regularne aktualizacje z nowymi motywami i doświadczeniami oraz bardzo silne wsparcie po premierze z mieszanką darmowej i płatnej zawartości przez długi czas. Ahmed Boukhelifa, dyrektor Ubisoft Ivory Tower

Ubisoft pochwalił się też, że już ponad 40 milionów graczy zainteresowało się marką od 2014 roku. Co więcej, w lipcu tego roku został pobity miesięczny rekord średniej liczby użytkowników, ponad 5 lat po premierze The Crew 2. Udany debiut The Crew Motorfest z pewnością przyciągnie do gry kolejnych graczy.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 7000 zł

Przypomnijmy, że The Crew Motorfest jest już dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się gra na poszczególnych platformach? Sprawdźcie materiał porównujący grafikę The Crew Motorfest na PS5, Xbox Series X|S i PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.