The Crew Motorfest do przetestowania za darmo! Bezpłatna wersja próbna dostępna od dziś

the crew motorfest

Już dzisiaj premiera The Crew Motorfest – gry motoryzacyjnej od Ubisoftu. Jak wspominaliśmy, w związku z tym wydarzeniem firma przygotowała dla graczy miłą niespodziankę. Teraz przypominamy, że przez kolejnych kilka dni The Crew Motorfest można wypróbować za darmo!

Wersja demo The Crew Motorfest za darmo od 14 do 17 września 2023 roku

Zwiastun The Crew Motorfest

Ubisoft z okazji premiery The Crew Motorfest ma dla niezdecydowanych dobre wieści. Grę można przetestować za darmo między 14 a 17 września 2023 roku. W ramach bezpłatnej wersji demonstracyjnej można spędzić w grze 5 godzin – sprawdzić kompletną mapę, playlisty, tryby (również sieciowy) oraz inne elementy na wszystkich platformach.

Kilka godzin, które oferuje Ubisoft w ramach bezpłatnego dema, powinno pomóc w podjęciu decyzji o zakupie gry. Warto również dodać, że postępy poczynione podczas darmowego „weekendu” zostaną przeniesione do pełnej wersji.

W ramach przypomnienia The Crew Motorfest zaoferuje graczom różnorodne lokacje, trasy i wyzwania. Rozgrywka, podobnie jak w konkurencyjnej serii Forza Horizon ma skupiać się wokół swego rodzaju miasteczka festiwalowego.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Kup The Crew Motorfest

The Crew Motorfest ma swoją premierę już dzisiaj na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Macie zamiar wypróbować propozycję Ubisoftu? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.