The Crew Motorfest z dużą niespodzianką w dniu premiery! Ubisoft pozwoli zagrać… za darmo

The Crew Motorfest

Miłośnicy gier motoryzacyjnych z pewnością nie mogą doczekać się nadchodzącej premiery The Crew Motorfest. Produkcja Ubisoftu otrzymała w ubiegłym miesiącu złoty status, więc jej debiut jest niezagrożony, a kilka dni temu mogliśmy obejrzeć nowe materiały z gry. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Ubisoft zaprasza wszystkich graczy do darmowego testowania The Crew Motorfest – i to już w dniu premiery!

The Crew Motorfest – bezpłatna wersja próbna od dnia premiery

„Jeśli nie masz planów między 14 a 17 września, mamy dla Ciebie bezpłatną wersję próbną The Crew Motorfest” – taka właśnie informacja pojawiła się na oficjalnym kanale The Crew Motorfest na Twitterze/X. Dostęp do darmowego trialu będzie można uzyskać już w dniu premiery gry, czyli właśnie 14 września 2023 roku.

Bezpłatna wersja próbna pozwoli testować The Crew Motorfest przez 5 godzin. Jest to z pewnością wystarczający czas, by podjąć decyzję co dalej – czy kupić pełną wersję gry, czy jednak odpuścić. Warto wiedzieć, że gracze, którzy zdecydują się na zakup, zachowają wszelkie poczynione w rozgrywce postępy.

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 4500 zł

Kup The Crew Motorfest

Przypomnijmy, że The Crew Motorfest zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Sprawdzicie grę w ramach darmowego okresu próbnego już w dniu premiery? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.