The Crew Motorfest zapowiedziane! Kolejna odsłona serii Ubisoftu zabierze graczy w podróż na Hawaje

The Crew Motorfest

Dobre wieści dla wszystkich miłośników marki The Crew. Ubisoft zapowiedział wczoraj kolejną odsłonę wspomnianej serii zatytułowaną The Crew Motorfest. Produkcja pozwoli graczom zwiedzić jedną z malowniczych wysp należącą do archipelagu Hawajów. Deweloperzy zaprezentowali również pierwszy zwiastun oraz podzielili się kilkoma szczegółami.

REKLAMA

Ubisoft zaprezentował pierwsze szczegóły i zwiastun The Crew Motorfest

The Crew Motorfest – pierwszy zwiastun

Zgodnie z zapowiedzią The Crew Motorfest „czerpie garściami z dziedzictwa serii The Crew”. Nadchodząca produkcja Ubisoftu ma zaoferować „najlepszy i wypełniony emocjonującymi wyścigami” otwarty świat w historii marki, a w realizacji tego celu pomóc ma zróżnicowany teren, jakim może pochwalić się hawajska wyspa O’ahu.

Podczas rozgrywki w The Crew Motorfest gracze będą mieli okazje wziąć udział w różnego rodzaju zawodach, tematycznych wydarzeniach oraz „całej masie niezwykłych wyzwań”. Ubisoft jest przekonany, że każdy fan motoryzacji znajdzie we wspomnianej produkcji coś dla siebie.

Chcąc oprzeć grę o wiecznie młodą kulturę sportów motorowych, osadziliśmy akcję Motorfest na pięknej wyspie O’ahu, należącą do archipelagu Hawajów. Możesz przemierzać tę urzekającą piaskownicę w pojedynkę lub z ekipą, siadając za kierownicą setek najbardziej legendarnych pojazdów.

– informuje opis na stronie gry.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

The Crew Motorfest zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja ma zadebiutować na rynku w tym roku, ale Ubisoft nie ustalił jeszcze dokładnej daty premiery. Jesteście zainteresowani? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać