The Crew Motorfest ze złotym statusem! Wyścigówka Ubisoftu już wkrótce zagości na naszych sprzętach

The Crew Motorfest

Do premiery The Crew Motorfest został już niecały miesiąc. Nadchodząca wyścigówka Ubisoftu zapowiada się całkiem obiecująco, a twórcy niedawno zaprezentowali kolejne materiały i przeprowadzili zamknięte beta testy. Teraz deweloperzy mają dobre wieści dla każdego zainteresowanego tytułem – gra osiągnęła złoty status.

The Crew Motorfest w złocie. Premiera za niecały miesiąc

Fani gier motoryzacyjnych mogą już zacierać ręce. Jak ogłosił oficjalny profil Ubisoftu na platformie X (dawniej Twitter), The Crew Motorfest właśnie osiągnęło złoty status. Oznacza to, że prace nad grą są ukończone i już niebawem miłośnicy wyścigówek będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w nadchodzącej produkcji Ubisoftu.

Wszystko więc wskazuje na to, że nie powinniśmy spodziewać się żadnych opóźnień w przypadku The Crew Motorfest i gra trafi do nas 14 września 2023 roku. W ramach przypomnienia seria The Crew jest rozwijana przez Ubisoft od 2014. Wielu porównuje najnowszą odsłonę do Forzy Horizon – w The Crew Motorfest znajdziemy miasteczko festiwalowe, wokół którego skupi się rozgrywka.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup The Crew Motorfest

Na koniec przypominamy, że The Crew Motorfest zadebiutuje na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja trafi w ręce graczy 14 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.