The Dark Pictures: Directive 8020 na pierwszym zwiastunie! Twórcy Until Dawn zabiorą graczy w kosmos

The Dark Pictures Directive 8020

Już jutro – 18 listopada – na rynku zadebiutuje The Dark Pictures: The Devil in Me. Okazuje się, że niektórym użytkownikom udało się już ukończyć wspomnianą produkcję i w ramach nagrody – podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich odsłon serii – mogli obejrzeć zwiastun zapowiadający kolejną część antologii rozwijanej przez studio Supermassive Games. Wspomniany trailer trafił także do sieci, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że nadchodząca gra twórców Until Dawn i The Quarry zabierze graczy w kosmos.

The Dark Pictures: Directive 8020 kolejną odsłoną serii horrorów od studia Supermassive Games

The Dark Pictures: Directive 8020 – pierwszy zwiastun

Powyższy zwiastun informuje, że następna część The Dark Pictures Anthology to The Dark Pictures: Directive 8020. Produkcja rozpocznie drugi sezon wspomnianego cyklu. Trailer zapowiada, że akcja gry zostanie osadzona na uszkodzonym statku kosmicznym Cassiopeia, na którym jeden z członków załogi z niewyjaśnionych przyczyn próbował zabić swojego kolegę.

Zobacz też: Jaki TV kupić

Zwiastun nie zdradza niestety, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery The Dark Pictures: Directive 8020. Materiał nie ujawnia również, na jakie platformy zmierza wspomniana produkcja. Fanom serii nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź gry i kolejne szczegóły, którymi powinni podzielić się wkrótce deweloperzy ze studia Supermassive Games.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z