The Devil in Me z datą premiery – gra twórców The Quarry zadebiutuje jeszcze w tym roku

Dark Pictures Anthology The Devil in Me

Supermassive Games, czyli studio mające na swoim koncie m.in. The Quarry, ogłosiło datę premiery swojej nadchodzącej produkcji. W The Devil in Me przyjdzie nam zagrać jeszcze w tym roku. Co więcej, twórcy pokazali też nowy zwiastun.

Premiera The Devil in Me za kilka miesięcy

Trailer The Devil in Me

Twórcy The Devil in Me zapowiedzieli, że ich produkcja zostanie wydana 18 listopada 2022 roku. Gra będzie stanowić czwartą część antologii zatytułowanej The Dark Pictures, w skład której wchodzą również Man of Medan, Little Hope oraz House of Ashes. Historie z poszczególnych części nie są jednak powiązane, dlatego można od razu zająć się najnowszą z nich.

Na prezentowanym materiale widać, że twórcy przynajmniej w pewnym stopniu odeszli od zjawisk paranormalnych czy też nadprzyrodzonych. W zamian za to, niepokój budzić będą bardziej przyziemne, acz nadal przerażające rzeczy, kojarzące się np. z horrorami pokroju Ultimatum lub Piła.

Zobacz też: Głośnik przenośny

Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S|X. Czekacie na jej premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z