Po The Quarry przyszedł czas na The Dark Pictures: The Devil in Me. Sprawdźcie nową przygodówkę

The Dark Pictures The Devil in Me

Supermassive Games dopieściło i we współpracy z firmą 2K Games wypuściło na rynek The Quarry. Teraz deweloperzy mogą zająć się dokończeniem antologii The Dark Pictures. Rzućmy okiem na czwartą odsłonę marki – tym razem będzie to pozycja z podtytułem The Devil in Me.

The Dark Pictures: The Devil in Me w szczegółach

The Devil in Me – fabularny zwiastun

Tym razem brytyjscy twórcy zabiorą nas do tajemniczego budynku, w którym protagoniści zostają uwięzieni. Fabuła jest oparta na historii Henry’ego Howarda Holmesa, seryjnego mordercy z Ameryki, który pod koniec XIX wieku zamordował około 100 gości w swoim hotelu w Chicago.

Przejmiemy kontrolę nad pięcioma bohaterami – każdy z nich będzie wyróżniał się własną przeszłością, a także charakterem. To, kto przeżyje straszącą, pełną niebezpieczeństw i zagadek przygodę, będzie zależeć od podejmowanych przez nas wyborów na przestrzeni całej zabawy. Ponadto nie możemy zapominać o sekwencjach QTE, od których bardzo często zależy powodzenie danej akcji.

Sprawdź także: Prawdopodobna oferta PS Plus Extra i Premium na lipiec

Premiera The Dark Pictures: The Devil in Me jest zapowiedziana na tegoroczną jesień. Gra trafi na półki sklepowe w wersji na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z