The Dark Pictures: The Devil in Me straszy na nowym zwiastunie. Grupa bohaterów na łasce psychopaty

The Dark Pictures: The Devil in Me

Zgodnie z zapowiedziami The Dark Pictures: The Devil in Me – czyli kolejna odsłona antologii gier grozy od twórców Until Dawn i The Quarry – zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Tymczasem deweloperzy ze studia Supermassive Games z okazji zbliżającego się Halloween postanowili opublikować nowy zwiastun wspomnianej produkcji.

Halloweenowy zwiastun The Dark Pictures: The Devil in Me skupia się na głównym antagoniście

The Dark Pictures: The Devil in Me – zwiastun

Powyższy zwiastun pozwala przyjrzeć się kolejnym ujęciom z The Dark Pictures: The Devil in Me i sprawdzić, w jaki sposób deweloperzy ze studia Supermassive Games zamierzają tym razem przerazić graczy. W najnowszym materiale promocyjnym pojawia się również główny antagonista, który pragnie zostać „najgroźniejszym seryjnym mordercą Ameryki” i rozpoczyna z bohaterami grę na śmierć oraz życie.

Grupa twórców filmów dokumentalnych otrzymuje tajemniczy telefon z zaproszeniem do współczesnej repliki „Zamku Morderstw” seryjnego mordercy H. H. Holmesa. Filmowcy nie mogę oprzeć się okazji na przyciągnięcie widowni. Hotel jest idealną lokalizacją do nakręcenia nowego odcinka ich serialu dokumentalnego, ale nie wszystko jest takie, jakim się wydaje.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Stare gry na komputer i konsole

The Dark Pictures: The Devil in Me zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach dokładnie 18 listopada. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sięgnąć po kolejną produkcję twórców Until Dawn i The Quarry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.