Gracz w 300 godzin stworzył parodię The Day Before, która działa lepiej niż oryginał. Poznajcie The Day After

The Day After

The Day Before oficjalnie umarło, a serwery gry zostały wyłączone. Gracze oskarżają studio Fntastic o oszustwo, natomiast sami twórcy bronią się, że są niewinni i padli ofiarą hejtu. W tym wszystkim znalazł się deweloper o pseudonimie Crimson, który postanowił stworzyć swoją grę, będącą parodią The Day Before. Poznajcie The Day After.

Parodia The Day Before wygląda lepiej niż oryginał, mimo że została stworzona przez pojedynczego dewelopera

Film ukazujący tworzenie The Day After

The Day After to projekt, który jest parodią gry The Day Before, czyli produkcji, która została uznana za największy przekręt w branży w 2023 roku. Najciekawsze jednak jest to, że przy owej parodii pracowała tylko jedna osoba, a wśród graczy już teraz nie brakuje komentarzy, że projekt wygląda lepiej niż produkcja studia Fntastic.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Autor projektu, stworzył swoje dzieło w 300 godzin działając zupełnie w pojedynkę. Mimo tego, według opinii graczy jego produkcja wygląda i działa lepiej niż oryginalne The Day Before, które tworzone było przez całe studio deweloperskie.

Patrząc na materiały, które autor projektu zaprezentował w serwisie YouTube, wygląda na to, że największą parodią nie jest samo dzieło a czas i nakład pracy, jaki został włożony w jego produkcję.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.