The Day Before – znamy godzinę startu wczesnego dostępu na PC. Gracze przewidują kontrowersyjną premierę

the Day Before

Niedawno poznaliśmy finalne wymagania sprzętowe The Day Before. Produkcja, wokół której narosło sporo kontrowersji, ma w końcu niebawem zadebiutować na rynku. Twórcy podali w związku z tym dokładne godziny startu wczesnego dostępu na PC.

The Day Before z dokładnymi godzinami startu wczesnego dostępu na PC

Twórcy The Day Before udostępnili na platformie X post z dokładnymi godzinami startu wczesnego dostępu produkcji na PC. Tytuł zadebiutować ma 7 grudnia 2023 roku o godzinie 19:00 polskiego czasu. Wygląda zatem na to, że survival MMO od Fntastic nie zaliczy więcej opóźnień.

Co jednak ciekawe, wielu komentujących nadal nie wierzy, że… produkcja w ogóle istnieje. Internauci zakładają także, że będzie to kontrowersyjna premiera, mając na uwadze problemy, z jakimi borykali się twórcy. Ponadto o samej grze niewiele w zasadzie wiadomo, a materiały udostępniane przez autorów The Day Before już wcześniej budziły wątpliwości.

Zobacz też: Gry na PS Vita

Jeżeli premiera The Day Before rzeczywiście odbędzie się zgodnie z planem, gracze przekonają się, o co tak naprawdę chodzi z tym pełnym kontrowersji projektem. Na ten moment pozostaje nam jedynie obserwować rozwój wydarzeń.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.