The Division 3 potwierdzone! Ubisoft niespodziewanie przekazuje wieści o nowej części serii

The Division 2

W ciągu wielu lat obecności istnienia na rynku seria The Division przyciągnęła do siebie niemałą liczbę graczy na całym świecie. Na początku tego roku pojawiły się doniesienia, że Ubisoft na razie nie rozważa przygotowania The Division 3, bo główne siły robocze miały skupić się na tworzeniu The Division Heartland. Plany firmy najwyraźniej nieco się zmieniły, a świadczyć może o tym komunikat wystosowany przez francuskiego wydawcę.

Ubisoft potwierdza nowego dyrektora kreatywnego The Division 3

The Division 2 Descent
The Division 2 Descent

Zgodnie z przekazanymi informacjami nowym szefem marki The Division został Julian Gerighty. Teoretycznie nie są to najbardziej ekscytujące wieści, jednak przy tej okazji potwierdzono plany stworzenia Tom Clancy’s The Division 3, a to zdecydowanie bardziej powinno zainteresować graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie oznacza to jednak, że deweloper już rozpoczął pracę nad kolejną odsłoną cyklu. Na ten moment Gerighty musi dokończyć prace nad Star Wars Outlaws, a w tym projekcie zajmuje stanowisko dyrektora kreatywnego. Prace nad nową odsłoną The Division ruszą więc dopiero po premierze przygód Kay Vess.

Tom Clancy's The Division Heartland
Tom Clancy’s The Division Heartland

Na samym początku deweloper będzie musiał skompletować zespół ludzi, którzy wraz z nim będą przygotowywać ów produkcję. Na ten moment wiadomo też, że tytuł rozwijany będzie wraz z Massive Entertainment, a wsparcie dla The Division 2 nie zostanie porzucone.

Może i mamy ponad 40 milionów graczy, ale The Division wciąż jest w początkowej fazie rozwoju. Jest tak wiele niesamowitych historii do opowiedzenia, miejsc do odkrycia i ludzi do obronienia.

Julian Gerighty

Co ciekawe, Julian Gerighty już wcześniej pracował przy marce The Division. W przypadku poprzednich odsłon tego cyklu piastował on stanowisko dyrektora kreatywnego, więc zdaje się doskonale wiedzieć, czego obecnie potrzebuje to IP. Jednocześnie będzie to dla niego swoisty powrót do czegoś, co zna bardzo dobrze i można zakładać, że wykorzysta to doświadczenie we właściwy sposób.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Jak więc widać zapowiedzi The Division 3 nie towarzyszyła żadna większa kampania, żaden trailer czy nawet grafika. Stało się to trochę mimochodem, a ekipa odpowiedzialna za tę produkcję nie została jeszcze skompletowana.

Oznacza to, że musimy przygotować się na kilka lat oczekiwania na debiut trzeciej odsłony The Division. Wiedząc jednak, że za sterami tego projektu stać będzie ktoś tak doświadczony, możemy raczej być spokojni o to, czym ów produkcja będzie.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.