The Division 3 – według plotek gra na razie nie powstaje. Ubisoft ma inne plany wobec marki

The Division 2

Nie ma co się czarować — ostatnimi czasy w Ubisofcie nie dzieje się najlepiej. Wieści na temat poważnych problemów francuskiego wydawcy, który zmuszony był do anulowania aż sześciu projektów i ogólny bałagan panujący w korporacji sprawiły, że wydawca zmuszony jest szukać oszczędności w miarę optymalnych rozwiązań, które pomogą wyprowadzić firmę z obecnego kryzysu. Teraz okazuje się, że na problemach francuzów stracą także fani serii The Division, bo na światło dzienne wyszły niezbyt dobre informacje na temat potencjalnej trzeciej części tego cyklu.

REKLAMA

Według pogłosek The Division 3 nie nie powstaje, a Ubisoft nie ma w planach produkcji tej gry

The Division 2
The Division 2

Według doniesień portalu Insider Gaming w obecnych planach Ubisoftu nie ma miejsca na The Division 3. Osoby, które postanowiły udzielić takich informacji, zdradziły, że gra na ten moment nie jest w fazie rozwoju.

Zamiast tego francuzi nadal pracują nad aktualizacjami do wydanego w 2019 roku The Division 2, które do tej pory cieszy się wśród graczy względnie sporą popularnością. Poza tym nadal powstaje spin-off The Division Heartland, który zadebiutować ma jeszcze w tym roku i będzie dostępny w modelu free-to-play. Produkcja ma oferować starcia PvE oraz PvPvE.

Jako dodatek do powyższych potraktować można także przeznaczoną na urządzenia mobilne produkcje The Division Resurgence, która zapowiedziana została w lipcu 2022 roku. Ma ona oferować ciekawy wątek fabularny oraz różnorodne zadania, a także pokaźny wachlarz dostępnych frakcji.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Steam

Co prawda osoby liczące, że w stosunkowo niedalekiej przyszłości doczekają się The Division 3, mogą czuć się nieco rozczarowane, to i tak Ubisoft ma jeszcze zanadrzu kilka ciekawych propozycji, które niebawem powinny trafić w ich ręce. Trzeba też pamiętać, że są to wyłącznie zakulisowe informacje, które pochodzą z niepotwierdzonych niczym źródeł, więc należy także podchodzić do nich ze sporym dystansem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!