The Division Heartland zostało anulowane! Ubisoft woli skupić się na dwóch innych strzelankach

Tom Clancy's The Division Heartland

W sieci pojawiła się informacja, która z pewnością rozczaruje graczy czekających na premierę The Division Heartland. Ubisoft najwyraźniej nie był zadowolony ze wspomnianej produkcji. Francuska firma postanowiła bowiem zrezygnować z dalszych prac nad darmową strzelanką.

Ubisoft skreślił The Division Heartland. Prace nad darmową strzelanką zostały wstrzymane

The Division Heartland – zwiastun

Ubisoft poinformował, że podjął „trudną decyzję” o wstrzymaniu prac nad The Division Heartland ze „skutkiem natychmiastowym”. Francuska firma woli skupić się na rozwoju dwóch innych strzelanek, które – zdaniem wydawcy – mają większy potencjał. Mowa tutaj o XDefiant oraz Rainbow Six Siege.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami Ubisoft nie zamierza rezygnować z usług deweloperów odpowiedzialnych za rozwój The Division Heartland. Członkowie wspomnianego zespołu zostaną bowiem przekierowani do prac nad XDefiant i Rainbow Six Siege.

Na koniec warto przypomnieć, że The Division Heartland miało trafić na PC, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Wspomniana produkcja miała łączyć elementy PvE oraz PvP i być dystrybuowana w modelu free-to-play. Kilka miesięcy temu darmowa strzelanka Ubisoftu otrzymała nawet kategorię wiekową.

Źródło: IGN

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.