The Division Heartland z premierą na początku 2024 roku? Darmowa strzelanka otrzymała kategorię wiekową

The Division Heartland

Pod koniec września Ubisoft potwierdził, że zamierza w przyszłości opracować The Division 3. Tymczasem wciąż czekamy na datę premiery The Division Heartland, czyli darmowej strzelanki, która – zgodnie z zapowiedziami – ma oferować starcia PvE oraz PvPvE. Niewykluczone jednak, że francuska firma podzieli się wkrótce nowymi informacjami na temat wspomnianego tytułu. Produkcja została bowiem niedawno oceniona przez jedną z agencji przyznających kategorie wiekowe.

Premiera The Division Heartland może zbliżać się wielkimi krokami. Gra Ubisoftu doczekała się klasyfikacji wiekowej

Jak zauważył jeden z użytkowników portalu społecznościowego X (wcześniej Twitter), The Division Heartland zostało dwa tygodnie temu ocenione przez tajwańską agencję ratingową. Darmowa strzelanka Ubisoftu otrzymała kategorię PG-15, a z opisu wynika, że w grze nie zabraknie wulgarnego języka. Nadchodząca produkcja francuskiej firmy ma również zawierać wątki „antyspołeczne”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fakt, że The Division Heartland otrzymało kategorię wiekową od tajwańskiej agencji, może sugerować, że prace nad darmową strzelanką zmierzają ku końcowi. Według wspomnianego użytkownika portalu X w Tajwanie produkcje są klasyfikowane na około 2 lub 2,5 miesiąca przed premierą. Niewykluczone więc, że tytuł Ubisoftu trafi w ręce graczy na początku 2024 roku.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 3000 zł

Na koniec warto podkreślić, że Ubisoft w żaden sposób nie skomentował całej sytuacji. Zainteresowani muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Zgodnie z zapowiedziami The Division Heartland ma trafić na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.